Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η επίσημη πρεμιέρα της παράστασης «Η ΠΡΟΒΑ» του Ζαν Ανούιγ σε μετάφραση Αλέξη Σολομού και διασκευή – σκηνοθεσία Αλεξάνδρας Βουτζουράκη στο θέατρο NOUS, μια παραγωγή της Ελληνικής Εταιρείας «Φωτόνιο Τέχνης & Πολιτισμού».
Μεταξύ των πολλών προσκεκλημένων συναντήσαμε τους :
Τάκη Τζαμαργιά, Γωγώ Ατζολετάκη, Τάκη Βαμβακίδη, Παναγιώτη Μπουγιούρη, Γεράσιμο Γεννατά, ΝικορέστηΧανιωτάκη, Παναγιώτη Πετράκη, Στέφανι Καπετανίδη, Αντώνη Καλομοιράκη, Βίκυ Μαραγκάκη, Βαγγέλη Ζάπα, Αρετή Πασχάλη, Μιχάλης Καλαμπόκης, Θωμάς Πανδής, Χρήστος Διαμαντούδηςκλπ
Η παράσταση «ΠΡΟΒΑ» παίζεται κάθε Σάββατο 21:15 και Κυριακή 19:30 στο θέατρο NOUS Τροίας 34 & Πατησίων
![](https://reportaz365.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΟΛΟΣ-Ο-ΘΙΑΣΟΣ-683x1024.png)
![](https://reportaz365.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΤΑΚΗΣ-ΤΖΑΜΑΡΓΙΑΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ-ΓΕΝΝΑΤΑΣ--1024x683.jpg)
![](https://reportaz365.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΤΑΚΗΣ-ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ-ΓΩΓΩ-ΑΤΖΟΛΕΤΑΚΗ-1024x683.jpg)
![](https://reportaz365.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ-ΣΤΕΦΑΝΙ-ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗ-1024x683.jpg)
![](https://reportaz365.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΕΤΡΑΚΗΣ-ΑΡΕΤΗ-ΠΑΣΧΑΛΗ-ΝΙΚΟΡΕΣΤΗΣ-ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΒΟΥΤΖΟΥΡΑΚΗ-1024x683.jpg)
![](https://reportaz365.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΠΡΟΒΑ-1024x683.jpg)
![](https://reportaz365.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΣΤΕΦΑΝΙ-ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗ-ΒΑΓΓΕΛΗΣ-ΖΑΠΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΕΤΡΑΚΗΣ-ΣΟΦΗ-1024x683.jpg)
![](https://reportaz365.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ-1024x683.jpg)